Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Vtipy

Něco pro zasmání

Tak hle jednou letí Čech, Japonec, Američana a Cikán. Najednou kapitán vyhlásí, že pasažéři musí vyhoditt svoje jedno zavazadlo. Japonec se zamyslí a na konec vezme tašku pašovaných hodinek Sony a vyhodí ji z dvěří letadla. Čech s Američanem: "Proč jsi to vyhodil?" a Japonec na to: "My jich u nás máme dost." Pak se zamyslí Američan a na konec veme tasku plnou hamburgerů a vyhodí ji ven z letadla, a Čech s Japoncem: "Proč jsi to vyhodil?" a Amík na to: "Myi v USA toho máme plno". Na konec Čech se zamyslí, bafne toho cikána a vyhodí ho ven a Američan s Japoncem se leknou a ptají se Čecha: "Proč jsi to udělal?" "My jich u nás máme dost."

Jde pan Okurka do obchodu a zapomene za sebou zavřít dveře a prodavačka na něj spustí: "Pane, copak nemáte doma dveře!!!!!??????!!!!!!" A pan Okurka odpoví: "Mám a hysterku jako vy taky!!!!"

Jde chlap po poušti je celý vysušený uvidí studnu a zařve "VODÁ", vyleze chlap ze studny a zeptá se kde?

Želva chtěla jednou v životě vidět erotický film, ale u pokladny ji nechtěli pustit dovnitř a tak si sedla před kinem a začala příšerně plakat! Tu šel kolem mladý muž a ptá se želvy co s ní je. Vysvětlila mu co se stalo a ten muž navrhl, že by ji mohl schovat ve svých kalhotách, když mu želva koupí vstupenku! V kině že prý pak rozepne zip u kalhot a ona se bude moct podívat na ten erotický film. Jak řekl, tak udělali! V kině seděl vedle těch dvou mladý pár. Dívka se pořád dívala na toho mladého muže, načež se její přítel nazlobeně zeptal, co tam celou dobu pozoruje! Ona odpověděla: "Podívej, má HO venku!!" Na to její přítel: "No a co? Co je na tom, že HO má venku, já HO mám venku taky!" Ona: "Ano, já vím! Ale ten tvůj nežere popcorn!"

Manželský pár se miluje a po chvíli říká ona jemu: Zlato dnes je to ničem.
On jí na to: Ani ty si nemůžeš na nikoho vzpomenout?

Jak se pozná ideální manžel?Najde milence u ženy v posteli a řekne:"Klidně pokračujte, já jdu zatím uvařit kávu!" A jak se pozná ideální milenec? Když i potom dokáže pokračovat!

Po hodině vyjde ze záchodu bledý a zpocený muž.
Ptají se ho: Co jste tam dělal tak dlouho?
Onanoval jsem.
Tak dlouho?
Víte, nejsem svůj typ!!

Dobrý den, zahrajte prosím pro mou tchýni, která včera nešťastnou náhodou uhořela písničku od Pavla Vítka 'Mám rád vůni tvé kůže.'
Poslední komentáře
08.03.2009 18:51:55: Některý jsou vážně povedený :-) Ty už ke mně nechodíš? :-(
 


ZaWeB