Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Videa

Pouze pro otrlé

"Člověk si myslí, co není a je hovno, kamaráde!" - Werich.
Ano, toť slovy klasika hodnotím lidský život. Jaká je ale jeho skutečná cena? A je vůbec cena lidského života vyčíslitelná? Vstupte dál, vy kdo máte silný žaludek a ztratili jste i poslední ždibec morálky!!!
Nikdy jsem na vlastní oči neviděla pitvu. Zajímá mě, co je skutečně v nás (a to nemyslím zrovna duši). Toto video se vám může zdát morbidní, nemorální, nehumánní nebo drastické. Ano, ono takové skutečně je!! Na stůl zkušených patologů se dostane mladá dívka, kterou rozeberou do posledního detailu. Berte to jako naučnou věc, ne jako "humus", protože to jsme my, lidé!!!
Druhé video vás také neuklidní. Říkáte si možná, že se takto s člověkem nezachází. Tak se podívejte smrti do očí. Video s obrázky z dopravních nehod vás v klidu rozhodně nenechá, ale možná vás naučí vážit si života a sundat nohu z plynu!
Nejvíce mě mrzí, že když už ten život vznikne, najde se někdo, kdo se postará, aby nebyl. Mám jasný přístup k potratům, beru je jako nutné zlo (v případě znásilnění, zneužívání ženy nebo když dojde k nějaké poruše plodu), ale jako běžný "kosmetický" zásah je neberu. Jen se koukněte.
Žádné komentáře
 


ZaWeB