Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Videa

Gay

Gay.mp3, (876.84kB)
Nic proti homosexuálům, ale tohle je hodně i na mě :o) Rozhodně doporučuji poslechnout!!
A když už je ta řeč o jinak orientovaných lidech, tak tady je ještě jeden článek, který mě mile pobavil :o)

VARŠAVA - "Poprosím psychology z našeho úřadu, aby se podívali na pohádku Teletubbies a vyhodnotili, zda může být vysílána v televizi," řekla šéfka instituce Ewa Sowińská a dodala: "Celá ta věc je neobyčejně citlivá, protože děti si tu pohádku velmi oblíbily.
Fialový Tinky Winky s trojúhelníkovou anténkou na hlavě je podle tvůrců seriálu mužského pohlaví. Problémem se v Polsku stala jeho červená taška, některým konzervativcům připomíná dámskou kabelku.
Tinky Winky a jeho tvůrci čelili stejným nařčení na konci 90. let také v USA. Nedávno zesnulý americký evangelický televizní kazatel Jerry Falwell, proslulý svými nekompromisními názory, tehdy upozorňoval rodiče malých dětí na skryté symboly homosexuality.
V Polsku se hlásí 95 procent obyvatel ke katolické církvi a značná část z nich nahlíží na homosexualitu jako na úchylku. Problémy s homosexuály má též konzervativní vládní garnitura, jež v poslední době vzbudila pozornost řadou kontroverzních návrhů na omezení liberálních svobod. Svým tažením proti všemu zkaženému proslul zejména ministr školství Roman Giertych, člen katolické Ligy polských rodin.
Poslední komentáře
31.05.2007 22:40:46: achoooy!!!!!!! gratuluju!!! postupuješ do finále!!! sháněj hlásky!!! wíc na nevergone.blog.cz držim...
 


ZaWeB