Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Texty

Jak nasrat policajta

Jak nasrat policajta

Něco pro všechny řidiče nebo jen i pro ty, co se rádi cítí důležitě a nad věcí ;o)

Za dobu svého života a hlavně během pobytu na festivalu Masters of Rock, kde můžete vidět zajímavé toaletní výtvory na každé toitoi budce, jsem si zvykla na různé fekální exorcisty. V poslední době získal nominaci na cenu "Prase roku" Jan Kadlec za své dílo, které zanechal na toaletě pro personál v herně Intacto. Proto svým způsobem blahopřeju a doufám, že vrozený odpor k štětce tomuto umělci zůstane i nadále!!! A řečeno slovy Jana Wericha: "Člověk si myslí co není, kamaráde, a je hovno..." ... no v Janově případě i zapomenuté "hovno" v míse vypovídá o charakteru člověka....

Něco k tématu>
Posledni komentare
11.05.2009 22:22:44: zupa
29.04.2009 08:19:53: Aspoň může říct, že je virtuálně slavný smiley${1}
28.04.2009 21:33:22: ty vole sylvo mamulova tak to si docela posrala s tim tam uvadet cele jmeno .. kdyz clovek pak zada ...
26.04.2009 19:44:09: Co na to říct smiley${1} shodli jsme se, že jsi doslova hajzlík smiley${1}
Paní učitelka ve školce pomáhá chlapečkovi s obouváním bot. Oba tlačili, tahali, ale pořád se do těch botiček nemohli dostat. A když se to konečně podařilo, tak si oba upocení sedli, chlapeček se podíval na boty a říká: 'Paní učitelko, my jsme dali botičky obráceně.'

Paní učitelka se také podívala a skutečně, boty byly obuty obráceně. Zachovala klid, znovu je sundala a znovu je rvali na nohy. Tentokrát správnou botu na správnou nohu. Potom se chlapeček podívá na boty a říká: 'To ale nejsou moje botičky.'

Učitelka se kousla do jazyka a místo toho, aby na něj zařvala: 'To jsi, ty hovado, nevěděl dřív?' s námahou zase botičky sundala. Když byly boty dole, povídá chlapeček: 'To jsou botičky mýho brášky. Maminka říkala, že je teď budu nosit já.'

Učitelka už nevěděla, jestli se má smát nebo plakat a znovu pomohla chlapečkovi do bot. Když mu po té úporné práci pomáhala do kabátu, tak se zeptala: 'Kde máš rukavičky?' Chlapeček odpověděl: 'Rukavičky mám schované v botičkách.'

Trestní proces s učitelkou začne příští měsíc...
Posledni komentare
01.06.2008 22:36:37: No wow smiley${1} Já bych ho asi zabila už dřív...smiley${1}
V pohledném stavení na konci vesnice,
bydlela sedmkrát trestaná světice,
od mládí fandila procházkám v šeru,
na jejich památku vlastnila dceru.

Křehounká dívenka s nosem jak okurka,
červeným od rumu - no prostě Karkulka.
Tak to je opravdu realita, to nemá chybu!!!!


Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit." a šla jsem si po svém. Sedl do auta,odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky?" Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!

Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?"

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě?
Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách.V čem spal, to netuším.

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal? Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?

Je tam toho více, stačí článek rozkliknout :o)
Posledni komentare
20.05.2008 12:39:46: Teď a tady? ;-)
20.05.2008 11:56:22: Já chci taky vystříkat pekáč :-D :-D :-D
Jedna topinka se smaží deset minut - pět minut z každé strany. Na pánev se vejdou dva chleby vedle sebe. Za jak dlouho nejrychleji osmažíte na jedné pánvi tři topinky?

Stojíte u tří vypínačů. Víte, že patří ke třem žárovkám, které jsou v místnosti, kam vede dlouhá a klikatá chodba - tzn. že ze svého místa vůbec nemůžete vidět, zda některá svítí nebo ne. Všechny tři vypínače jsou nyní v poloze vypnuto.
S vypínači můžete manipulovat jak chcete, pak jednou projít chodbou a podívat se do místnosti. Tam musíte říci, který vypínač je od které žárovky.
Jak na to?

Řeka. Na jednom břehu tři misionáři a tři kanibalové. Lodička, do které se vejdou maximálně dvě osoby. Jak se všichni přepraví na druhou stranu tak, aby nikdy na žádném břehu nebyla přesila kanibalů nad misionáři?


Řešení najdete, když kliknete ne "zobrazit celé"
Posledni komentare
25.04.2008 18:15:34: Na ty žárovky jsem normálně přišla :D:D Ale na ty topinky ne, to jsem suverénně nahlas křikla že 20 ...
23.04.2008 18:55:40: sakra sem to ale loser... smileytak sem si věřila u těch topinek a ono je to 15minut...smiley...ale co.....
V autě jede otec a syn (pokrevní). A jak to tak na silnicích chodí, najednou se přihodí strašná nehoda. Oba dva jsou vážně zraneni a sanitky je odvezou do dvou různých nemocnic.
Syn je na operačním sále, přijde k němu chirurg a řekne: "Nemůžu ho operovat, je to můj (pokrevní) syn!" Jak je to možné?

V šuplíku je 32 červených ponožek a 32 modrých ponožek. Levá a pravá ponožka jsou k nerozeznání. Taháte po tmě ponožky z šuplíku. Kolik jich musíte vyndat, aby jste měli jistotu, že až se na ně podíváte, máte pár?

Maminka je o 21 let starší než její syn.
Za 6 let bude matka pětkrát starší než syn.
Kde je právě tatínek?

Řešení najdete, pokud rozkliknete celý text.
Posledni komentare
16.04.2008 23:16:59: Děkuju pěkně za pochvalu, chtěla jsem zde vnést jaro smiley. smiley Hádanky sem dám zase další, jen musí...
15.04.2008 22:06:53: Jééé...:-))) Hádanky mám ráda, navíc takový "ujetý" smiley Zlepšilo mi to náladu... jen škoda, že ta p...
Po padesátce počínají pánové, podobní pohasínajícím plamenům, pociťovat první příznaky počínající pohromy. Především prudce poklesne pohlavní pud.
Protože pánové přestanou postačovat perversním požadavkům poživačných paniček, počnou pokukovat po patnáctkách.
Puberťačce postačí patřičné pohoštění, případně pán poplácá prevíta po prdýlce.
Políbí-li pak přitažlivá panenka plešatce před přihlížejícími páprdy, polichocený prďola podstrčí poupěti pětistovku pro pořízení parády.
Praktické pro patnáctku, postačující pro páprdu. Posléze pánové pozbývají peněz, prohlížejí pouze pornografické plátky pro připamatování podoby, případně polohy přirození protějšího pohlaví.
Po pozbytí pohlavního pudu preferují pánové především pivo. Posedávají po putykách, pěstují pivní panděro, probírají politiku. Polehávají po pohovkách, pokuřují. Příbytkem proniká puch připomínající pálené paznehty. Pánové pořád pošilhávají po plotně.
Permanentně předrážděné paničky připravují pamlsky pro přecpaná panděra povalečů. Pak padesátníci počínají pozorovat patologické proměny. Po přečtení příruček pátrají po příznacích pepky, případně přestávají pít.
Podvečer pupkáči pobíhají po parcích, podobní předpotopním příšerám. Poděšení představou prokouřených plic, přestávají pokuřovat. Příliš pozdě. Potíží postupně přibývá. Potíže působí - pajšl, páteř, paradentosa, prostata. Pánové prostudují pravidla preventivní péče. Polykají prášky, panikaří. Při pověstech provázejících pohřby přátel, postupně pitomí.
Poslyš, příteli padesátníku! Proč pohekávat pod peřinou, proč plakat pro pubertální pošetilosti? Potlač přízračné představy, překonej pocity příkoří páchaného přírodou. Připij pivem, pokuř portoriko, pohlaď prdýlku, potom pozři pochutiny, poser postel, poblij pisoár
.......................a žij dál !!

A zkuste něco podobného zkomponovat v angličtině!!!
První den si sbalila všechny osobní věci do krabic a kufru.
Příští den si zavolala stěhováky, aby ji věci odvezli.
Třetí den si naposledy sedla ke stolu v krásné jídelně, zapálila si svíčku, pustila si klidnou hudbu a pochutnala si na kupě krevetek, kaviáru a lahvičce vína. Po večeři naposledy navštívila každý pokoj v domě a do každé tyče na záclonu vložila napůl snědenou krevetu namočenou v kaviáru. Pak uklidila kuchyň a odešla.
Krátce nato přišel manžel se svou novou přítelkyní a byli velmi šťastní.
Po několika dnech začal dům pomalu,ale nepříjemně páchnout. Vyvětrali, vyčistili koberce, prohledli otvory jestli tam není mrtvá myš. Nakonec vyměnili koberce, vymalovali, všude rozložili vonné věcičky. Nic nepomohlo, přátelé je přestali navštěvovat, služebná odešla, opraváři odmítli přijít do domu... Nezbývalo, než dům prodat.
Po měsíci o dům stále nikdo neměl zájem a odmítla s nimi pracovat i realitní kancelář. Konečně si museli vzít vysokou půjčku a koupit jiný dům.
Bývalá manželka zatelefonovala a ptala se, jak se daří. Soucitně vyslechla ságu o smradlavém domu. Taky podotkla, že se jí po tom domě velmi stýská, a byla by ochotna snížit částku, na kterou má podle rozvodového řízení nárok, výměnou za ten dům.
Manžel si uvědomil, že jeho bývalá žena neví, jak moc ten dům smrdí. Vycítil příležitost a svolil prodat jí ho za desetinu toho, jakou měl dům hodnotu, za podmínky, že podepíše veškeré papíry hned ten den. Žena souhlasila, během hodiny manžela navštívil právník s podepsanými papíry.
Po týdnu bývalý manžel se svou novou přítelkyní s úsměvem na tváři sledují stěhováky, jak jim balí zařízení............včetně těch záclonových tyčí.
Posledni komentare
17.10.2007 18:53:35: smiley${1}taková silná slova? A že Manson umí být pěkný ďáblík smiley${1}
17.10.2007 09:02:44: Buchare, ze ti nabusim az ti srdce vyrusim!!! Staniz se medvidkem blboune smiley${1}
11.10.2007 20:16:32: Jen ho nechej smiley Tady někdo nepochopil, že všechno zde je kopie, protože jsou to věci z e-mailů, a...
11.10.2007 19:08:01: Hej clovece, kdyz se ti tu nelibi tak sem nelez!
Bydlíme se ženou na mateřské a malým dítětem v menším okresním městě 120 km od Prahy ve zděděném rodinném domku. Ještě nedávno jsem pracoval jako systémový analytik u místního výrobce telekomunikačního softwaru, vydělával jsem na náš region slušné peníze, žena dostávala mateřskou a docela hezky a spokojeně jsme si žili. Vydělával jsem 15 000 čistého, žena má mateřskou 3 630, za 18 630 korun se u nás dá slušně žít. Shodou různých okolností můj zaměstnavatel zkrachoval. Nepříjemné... Slušnou práci u nás neseženu a tak jsem se rozhodl hledat v Praze.
Posledni komentare
27.09.2007 15:35:40: Provedeno, už máš 8 hlasů smiley${1}
25.09.2007 20:26:23: Ahoj spřátelený bločku, nemohla bys pro mě hlásnout v SONB na www.op-la-tek.blog.cz Předem dík =) ...
1  
2  
3  
4  
5  
 


ZaWeB