Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Prezentace

Přídavek

bigmac.pps, (118.5kB)

Pokud vám bezobratlí na jídlo nestačili, nabízím vám teda něco nezdravého :o) přímo od McDonalda.
No a když už jsme u toho, tak tady je jeden článek (zdroj: novinky.cz)
Osmiletá holčička, která si v městečku Ottawě ve státě Illinois koupila u McDonalds Happy Meal, dostala jídlo ještě více "happy", než očekávala. Obsahovalo totiž marihuanu. A aby to měla dívenka ještě lehčí, přibalili jí rovnou i dýmku a zapalovač. Vše si tam podle policie "odložil" sedmnáctiletý zaměstnanec restaurace.
OTTAWA - "Bylo to docela nepříjemné. Dcera nejprve našla zapalovač, pak teprve zbytek," uvedla na policii vystrašená matka holčičky, Andrea Irelanová.
Podle ottawské policie patřily drogy sedmnáctiletému Brandonu Scottovi, který u McDonalds pracuje, respektive pracoval. Krabičku s marihuanou si donesl do práce a ve zmatku netušil, kam ji má rychle schovat, a tak vybral krabičku na Happy Meal. Na svou skrýš ovšem později zapomněl a nechal ji kolegům volně k dispozici.
Pro Brandona dost špatný den. Nejen, že přišel o marihuanu a zaměstnání, ale také čelí obvinění z držení drog a možná bude muset na odvykací kúru pro závislé. Vzhledem k tomu, že se vše odehrálo v USA, rodiče zvažují, zda podají na McDonalds žalobu.
 


ZaWeB