Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Hry

Bloodrayne 2

Před nedávnem jsem dohrála hru na konzoli X-Box s názvem Bloodrayne 2.
Takže co hodnotit? Sama nevím :-) Celkově bych hře dala 8 hvězdiček z deseti.
Začněme teda postupně.... (pro více informací klikněte na "zobrazit celé")

Pusťte si video
První, co jistě všechny mile překvapí, je grafika. Doba jde dopředu a plošinovkám typu Mario nebo Tanky již dávno odzvonilo. Konec melancholie, hry na PS a X-Box předčí většinu klasiky na kompy a zmatou vás tak, že příběhu začnete věřit.
Příběh je vcelku povrchní, možná je to i tím, že jsem do jeho tajů nebyla zasvěcena z prvního dílu. Zkrátka se jedná o příběh poloupírky Rayne, které její upíří otec Kagan zabil lidskou matku a společně se svou upíří rodinou (teda že ji má pěkně rozmanitou, zajímalo by mě, kam k těm dětem přišel) se snaží ovládnout svět. Způsob je vcelku promyšlený, když pomocí lidské krve vytváří ve vzduchu něco jako krvavé mraky, aby zastínili slunce a mohli vycházet ven i ve dne :-) Pointa je v tom, že Rayne si to nenechá líbit a jde pomstít svou matku a zachránit lidstvo. Bitvu vyhraje, ale válka je je pořád online, takže se pravděpodobně můžeme těšit na pokračování.
Pokud mám hodnotit rychlost hry, tak ji jen tak lehce nedohrajete :-) (počítejte minimálně s 13 hodinami čisté hry). Zbraně a comba jsou získávány postupně za splněné mise. Chybou je, že pokud dohraje hru již někdo před váma a získá tyto zbraně, pak v nové hře hrajete již s kompletní výbavou, což je trochu nefér! Navíc hra není náročná na přemýšlení, navíc je tu super grif - "aura vidění", který vás nasměruje kam jít nebo co posunot či rozbít. Krev teče téměř nonstop a zabití hlavní postavy také moc nehrozí, protože si jako správná poloupírka doplňuje energii díky krvi kolemjdoucích.
Ovládání je ze začátku krkolomné, hlavně pokud přepínáte mezi jednotlivými comby nebo módy zbraní. No budiž! Každé kolo je však originál a uložit se dá na konci anebo před vážnějšími úkoly. Postav zde potkáte nepřeberné množství a každá má svůj charakter.
Ve výsledku potřženo sečteno - Krvavá Rayne je super hra a doporučuji ji všem milovníkům upírů!!!!
Poslední komentáře
08.04.2007 14:03:57: hele to nemusis dat na blog ji to posles na email jenom to zahlavi jaky udelas kdyz tak je tu jeste ...
 


ZaWeB