Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Hry

Vyzkoušejte si bláznivé skoky a adrenalinem nabušené přemety v této snowboardingové hře.
Vyzkoušejte si všechny triky a pospojujte je v jeden parádní skok pro dosažení maxima bodů!

KLIKNI
Chcete mít doma pejska, ale rodiče jej vám nechtějí dovolit? Rádi byste se projeli na koni, jenomže ve vaši blízkosti není žádný ranč?
Pak nezoufejte!!
Programátoři pro vás vymysleli interaktivní zvířátka. Doby malých přenosných kuřat Tamagotchi jsou už nelítostně pryč a nyní vládnou online virtuální, ale zároveň i imaginární mazlíčci všech tvarů a velikostí od agamu po žirafu! Na stránkách stáje Ufonek najdete spoustů podobně "postižených" lidí a můžete začít hned s chovem. Ačkoli se stáj jmenuje Ufonek, mimozemšťany jsem zde chovat nemohla. Vyzkoušela jsem to alespoň na pár dní s veverkou, ale brzy mě tato hra omrzela, protože celá stránka je zaměřena na chov psů a koní, přičemž zde najdete i spoustů testů právě na tato témata a za ně získáváte body, za které pak nakoupíte nesmysly i nezbytnosti pro své miláčky. Vyprávění by bylo nadlouho, proto doporučuji se na stránku kouknout (na pravo je i klikací ikonka) a pořádně si ji pročíst, popřípadně vyzkoušet. Stránky jsou česky a pokud rádi poznáváte nové lidi, bude toto místo pro vás nadmíru vhodné, protože na Ufonku nikdy nejste sami!! :o)
Před nedávnem jsem dohrála hru na konzoli X-Box s názvem Bloodrayne 2.
Takže co hodnotit? Sama nevím :-) Celkově bych hře dala 8 hvězdiček z deseti.
Začněme teda postupně.... (pro více informací klikněte na "zobrazit celé")

Pusťte si video
Posledni komentare
08.04.2007 14:03:57: hele to nemusis dat na blog ji to posles na email jenom to zahlavi jaky udelas kdyz tak je tu jeste ...
 


ZaWeB