Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

BiteFight

Něco málo o členech klanu

Udělala jsem malou informační nástěnku o členech našeho klanu Raphanas. Sice zde nejsou všichni, ale to se (věřím) časem spraví. Děkuju všem, kteří do toho šli a nebáli se na sebe něco prásknout. :o) Pro více informací klikněte na "zobrazit celé"
LestatSVK
Jméno: Michal
Věk: 21
Bydliště: Piešťany
Všetci mi hovoria Harino a čo chvilu mi bude 21. Meriam asi 190 cm a vážim nejakých 80 kg (dlho som sa nevážil). Zmaturované už mám 2 roky a momentálne chodim na vyšku do Trnavy. Venujem sa tam personalistike. Inak pochádzam z Piešťan - toto mesto možno poznate lebo je preslavene kupeľmi.
No a čo robím, no najradšej nič. Len tak sedim, počúvam hudbu a v noci keď sa dá vychádzam do ulíc na lov ženských sŕdc. (Aj keď naháňam skôr niečo iné ako sŕdce )
Volajú ma harino preto, lebo priezviskom som HARING - takže z toho.

CELESTE
Jméno: Andrea
Věk: 20
Bydliště: Ostrava
Jsem Andrea 20/179cm/65kg :-))) Jsem stejný uchyl jako Silva, jsem také z Ostravy z Ghetto čtvrti. Rok jsem vynechala a teď jdu na vysokou obor Informatika a e-management. Jsem úchyl na kabely a jinak pracuju jako Tech. support v jedné erotické firmě. A jsem svobodná bezdětná. Asi tak :-)
Jsem skalní fanda Marilyna Mansona (jedu na koncert a jsem z toho na větvi dubu), poslouchám death a heavy metal.

Messiah
Jméno: Milan
Věk: 22
Bydliště: Sedlčansko
Makám v Praze. Hraju z práce ve volnejch chvílích. Jinak bydlím na Sedlčansku (okres Pčíbram) v takový malý vesničce. Jo pracuju jako servisní technik (elektronika, počítačový sítě), takže práce je nárazová. Někdy fofr, někdy není do čeho píchnout. Jo na vejšku jsem taky chodil. Na ČVUT ale nejsem moc studijní typ, takže když mi přisla výborná nabídka práce, tak jsem neváhal...a nelituju toho. Jo a k popisu, no tak mam rovnejch 190, hnědý oči, dlouhý hnědočerný vlnitý vlasy. Do předvčerejška jsem měl ještě vousy, ale na léto jsem je shodil. Děti taky nemám. Miluju hudbu, literaturu, motorku, počítače, historii, divadlo...

Abraxas
Jméno: Silvie
Věk: 20
Bydliště: Ostrava
Tak co o mně? Studuju Ostravskou univerzitu obor biologie a ekologie, tělem i duší jsem evoluční biolog. Měřím 164 cm, mám okolo 60 kg, rezavý vlasy (ale snažím se jim dát fialový nádech) po lopatky a nosím brýle. Mezi mé záliby patří hudba, zejména metal, potom počítače a internet. Jsem už dvakrát rozvedená a stále bezdětná :o) Ve volném čase mě najdete sedět pravděpodobně někde v hospodě.

Dark
Jméno: Martin
Věk: 20
Bydliště: Sezemice u Pardubic
Před dvěma tejdnama sem udělal maturitu a teď se připravuju na vejšku. Zatím makám jako brigádník v hospodě.

dj.deff
Jméno: Roman
Věk: 17
Bydliště: Kopřivnice
Studuju elektrotechnickou školu.

Kamilka
Jméno: Kamila
Věk: 15
Bydliště: Pasovice
Jmenuju se Kamila, je mi patnáct let, řekla bych, že jsem z klanu nejmladší. Měřím kolem 160cm, vážím asi 42kg. Bydlím ve zlínským kraji, pochybuju že znáte mou ctěnou rodnou ves... jinak jsem ješte poslední měsíc na základce, pak mě čeká jazykový gymnázium. No a to by myslím stačilo ne? :o)

DJ.Kasper
Jméno: Lukáš
Věk: 15
Bydliště: Nitra

unique
Jméno: Vojta
Věk: 21
Bydliště: Praha
Dobrý den, jmenuji se Vojta a je mi 21 let. Zvládl jsem maturitu, zvládl jsem sebe a úspěšně se připravuji na pouť životem. Hip hop je to, co mám moc rád a žiju jím; vytáh mě z pekla jinak mě můžete najít pracujícího na Kampě , Kavárna Mlýnská Všehrdova 14 vchod z parku Kampa :)

Samtron
Jméno: Kristýna
Věk: 18
Bydliště: ???
Ahojky jmenuju se Kristýnka, jsem roztomilá holčička a je mi 18 let. Moje nejoblíbenější pivo je jednoťák, ale po velikém zdražení na 3.80 jsem prešla ke konkurenci. Teď piju zubra kterýho maj v potravinach s prošlým zbožím za 3.50. Dycky si jich dám tak 10-15 a jdu sbírat vajgly...někdy jdu vyhodit nějakou zevlačku z popelnice a vybrat jí bejvák...ale to musím bejt fakt moc :) Ráda poslouchám Michala Davida a dechovky....nejradši však mám chrastění lahváčů ve svý igelitce. Každou neděli se chodím modlit k bohu do kostela, aby mi seslal Lamborgini Murcielargo s kufrem plným jednoťáků..hmmmmm mňam. Jestli mi chcete přispet na Lambo piřte na nemam.cas@zebram.com Za odměnu budu po všech lidech házet jednoťáky. Mějte se košťata

DaveX
Jméno: David
Věk: 32
Bydliště: Plzeň
Jsem Dave nebo David, ale všichni známí používaj to prvni. Je mi o trochu víc než vám (32) a sem svobodnej, v současné době dokonce i bez přítelkyně. Měřím asi 190 a vážim 86, tmavé vlasy (krátké) i oči. Bydlím v Plzni, dělám ITka na Západočeské univerzitě. Záliby - lyže (nejvíc :), volejbal, počítače, filmy, hudba, akce... Z tý muziky - Nightwish, Avantasia, Gamma Ray, Edguy, Rhapsody, ale i Tři sestry, Znouzecnost, Tleskáč, No comply a spousta dalšího.
Poslední komentáře
02.06.2007 02:34:25: dik ted uz se mi to libi, apropo dark je sebevedomy :-)smiley${1} ale to je dobresmiley${1}
02.06.2007 00:47:00: Kdyby se někomu nezdálo něco, co jsem o něm napsala, tak má smůlu smiley Nee, napište mi a já to změní...
 


ZaWeB