Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Music

Timo Kotipelto

....alias chlap může za mé neblogování....
Není to nikdo jiný než fešný týpek z kapely Stratovarius! Není divu, že je o jeho charakteristický hlas zájem! Proto přijede k nám do Čech (do Prahy), kde zazpívá k příležitosti svého nového CD Serenity vydaného na sólové dráze! To ale u nás vychází až 3 dny po úterním koncertu, na kterém nesmím chybět! Omlouvám se teda všem, kteří se zde těší na čerstvé zprávy, za ony 2 dny bez mého blogování. Myslím, že to tu zvládnete a nezapomenete mi krmit křečka! Já se určitě vrátím a dovezu vám nějaké fotky a zážitky :o)
Timo Kotipelto (narozen 15.března 1969) je zpěvák finské power metalové kapely Stratovarius. Narodil se ve Finsku v městečku Lappajärvi. Vystudoval pop-jazzovou konzervatoř v Helsinkách. Začínal s amatérskou kapelou Filthy Asses. V létě 1994 přešel ke Stratovarius, kde se uplatnil hlavně jako zpěvák. Brzy dosáhla kapela mezinárodního ohlasu, což bylo potvrzeno vydáním desky s názvem Fourth Dimension roku 1995. V roce 2003 se Kotipelto s kapelou nepohodl, konkrétně s kytaristou Timem Tolkkim. V roce 2004 neshody úplně odezněly a o rok později se Timo vrací zpět ke Stratovarius.
Kotipelto mezitím rozjel sólový projekt nazvaný prostě Kotipelto (2002). Vydal již dvě alba a to třetí, nazvané Serenity, vychází letos a právě teď!
Poslední komentáře
29.09.2007 20:47:12: přesně tak...o mě se zas šíří, že se řežu, jen proto, že sem emo...dost mě to sralo, ale teď už sou ...
18.04.2007 17:40:59: máš u mě na blogu cenu za bleskovku tak si pro ní jdi smiley${1}
 


ZaWeB