Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Horoskopy

sex podle horoskopu -zaj�mav�.doc, (587kB)
Další příspěvěk do rubriky Horoskopy, při kterém jsem se i mile pobavila. Doporučuji tento soubor stahovat pouze plnoletým nebo zralé mláděži. :o)
Posledni komentare
13.09.2008 23:33:10: Kdes to vyhrabala? xD to je dokonaly :-D Podle toho si budu vybirat odted partnery :-D:-D
Obvyklý evropský horoskop, založený na dvanácti znameních hvězdného zvěrokruhu a postavení planet v den narození člověka je pro nás zajímavostí i poučením a přibližuje nám myšlení i staré tradice národů. Jsou však také jiné soustavy než naše nebo orientální astrologické představy, dochované až do naší doby. Zcela neobvyklým horoskopem je dávný horoskop keltských druidů, tedy kněží, mudrců a věštců zároveň, kteří všechny své poznatky čerpali z pozorování přírody a užívali přírodních symbolů; vždyť právě po nich se nám dochovala tradice vánočního jmelí, stále tak půvabná a milá, připomínající přírodní krásy i v nejšeřejších krátkých zimních dnech.
Kelti měli svůj osobní horoskop, který byl založený na znameních, které pojmenovali po stromech. Horoskop střídá celkem 17 různých druhů stromů za půl roku, a to po desetidenních obdobích. Proto se během roku opakuje vliv stromu vždy dvakrát, u topolu třikrát. Pro osoby narozené v den rovnodennosti nebo slunovratů, pak platí zvláště příznivé předpovědi odvozené od životného a silného dubu, krásné břízy, půvabné olivy a tvrdého neústupného buku.

Horoskop si můžete úřečíst třeba ZDE
Posledni komentare
30.03.2008 11:27:34: Mrknu na to... Na mě ty horoskopy většinou dost dobře seděj ;-) Asi jsem takovej univerzální typ.....
24.02.2008 13:27:09: S smiley${1} S smiley${1} S
28.01.2008 23:25:38: r
28.01.2008 23:25:34: r
Ideální partner anebo ideální milenec/milenka či manžel/manželka? Tento typ horoskopů je založený na porovnávání vlastností jednotlivých znamení zvěrokruhu a na jejich vzájemné shodě nebo rozcházení se. Každý člověk je unikát, takže nemůžeme s jistotou tvrdit, že když "mi vyšlo v horoskopu, že se ke mně nehodí býk, tak s ním nebudu šťastná..." Možná co je na tomto zarážející je fakt, že když jsem si nastavila znamení partnerských dvojic, u kterých vím, jak spolu vychází, to co zde psali byla pravda. Tak co píšou vám a vašim miláčkům? :-)
Posledni komentare
08.11.2007 19:17:06: Tak já jsem dávala Rak-rak = sedí. smileyRak-blíženec bohužel taky (asi jsem si to měla přečíst dříve ...
07.11.2007 23:20:59: To by mě zajímalo co ti jako teda všechno sedlo;)
07.11.2007 21:51:39: Jo? smiley${1} Mně to zatím všechno sedlo smiley${1}
07.11.2007 00:47:04: Hmm, trochu jim to v tom horoskopu hapruje:D
Podle legendy bývala zvířata kdysi dávno silnější a mocnější než lidé. Jejich síla a vitalita zanechaly v lidech hluboký dojem. Lidé je uctívali a udělili jim božská přirovnání. Zároveň jim přiřazovali lidské vlastnosti, protože s nimi chtěli soupeřit. Když byla zvířata pozvána k Budhovi k oslavě nového roku, přiřadil každému z nich vládu nad jedním rokem. Pořadí určil jejich příchod. Lidé narozeni na Nový rok pak nesou nejtypičtější vlastnosti znamení.

Poněkud realističtější zpráva o původu čínského horoskopu je, že před mnoha tisíci lety použili čínští astrologové složité ideogramy, jejichž systém se dal dešifrovat jen velmi obtížně. Ideogramy používané k rozdělování lidí do skupin podle typů byly nahrazeny zvířecími znameními, do kterých bylo možno snadněji proniknout. Hlavním problémem bylo vybrat vhodná zvířata, jejichž charakteristika by odpovídala těm lidem, jejichž typ zastupují.

Čínská znamení ve zvěrokruhu, která odpovídají rokům podle 12letého cyklu, jsou jedním z nejspolehlivějších průvodců po minulosti i budoucnosti. Způsoby, jakými je charakteristika zvířat aplikována na lidské vlastnosti, jsou obzvláště zajímavé. V čínském horoskopu panuje jiný systém než v klasickém evropském horoskopu. Řídí se také datem narození, jenže znamení jsou určována podle roku narození. Dále pak znamení mnohem více než v Evropě ovlivňují živly (voda, dřevo, oheň, země, kov) a v neposlední řadě i charakteristika barev. My vám poskytujeme tu nejzákladnější charakteristiku.

Horoskop naleznete třeba ZDE. Ale pozor, čínský rok nezačíná přesně 1.ledna, nýbrž někdy v únoru. Pro detailnější rozpis jednotlivých roků a jejich znamení klikněte na "zobrazit celé"
 


ZaWeB