Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Homepage

Tento blog bude neaktivní v době SRPEN - polovina ZÁŘÍ!!! Blog si chce taky užít prázdniny a proto příspěvky budou minimální či dokonce žádné. Prostě není čas a vy byste si měli užívat léta místo vysedávání u počítače ;-)
Lidé si někdy potřebují ulevit a sdělit ostatním své zážitky. Proto bych zde zařadila ráda novou rubriku "Okénka", kde by někteří návštěvníci blogu mohli psát, co je momentálně potkalo a pomoci nám tam udělat tento blog zajímavým. Nevím, jak se to ujme, ale každopádně to zde dám, abych mohla zrušit jeden blog, na který nebudu mít čas, protože řádně nestíhám ani tento. Tímto se taky omlouvám a ptám se na váš názor. Má cenu to sem vůbec dávat??? :o)

Soutěžím!!!

Soutěž 1.jpg

Ahoj, pokud jste mi ještě nedali hlas na blogu o Dino Crisis, můžete tak udělat právě ZDE!! Díky moc :o)

Zítra na těchto stránkách vyhlásím vítěze jubilejní desáte bleskovky a některým opozdilcům dodatečně vyrobím diplomy. Doufám, že se nezlobíte, že nestíhám pravidelně blogovat, ale zkoušky jsou zkoušky :o)
Tento týden nás ale čeká několik drobných změn, takže vám to vynahradím!

Druhé kolo soutěže

12067385.jpg

Tak pokud jste zde i nadále spokojení, podpořte mě, prosím, na této stránce Děkuji!!!

Změna počítání návštěvnosti a kreditu
Vážení uživatelé, od dnešního dne jsme zavedli nový způsob počítání statistik a kreditu. Během dne jsou data započítávána do našeho systému a v noci (při menší zátěži) jsou zpracována. V administraci tedy vidíte hodnoty odpovídající stavu k poslednímu přepočtu.

Tak a teď už víte, jak a proč :o) A když už jsme u toho, určitě jste si všimli nadbytečné reklamy, která vás všude pronásleduje. Prosím, vydržte to chvíli. Musím nasbírat dostatečný počet kreditů, abychom mohli mít krásné pozadí s obrázkem :o) a to za to stojí, ne?
Posledni komentare
20.05.2007 11:57:12: *á
20.05.2007 11:56:58: Kde se m hlasovat v tý 10.bleskovce?
Ahoj Lidičky! Omlouvám se, že jsem v poslední době nestíhala, ale byl zápočťák a tak to nějak vázlo a navíc nebyl materiál, který bych sem mohla dát. Teď už budu doma a něco jsem již nasbírala, tudíž spouštím znova bloging :o) (no dala jsem si menší dovču, no)! Upravila jsem trochu rubriku Bleskovky a dala sem pár fotek. Jinak vám děkuji za žasnou návštěvnost!!! Moc jste mě tím potěšili, protože jsem v poslední době taková smutná princezna. Pár lidí mě odepsalo a vůbec nevím proč, tak doufám, že se k nim nepřidáte, protože by mě to moc mrzelo...
Zapsala jsem se do soutěže o nejlepší blog na blogu DinoCrisis, ale nečekala jsem, že to přijde tak rychle. Zárověň mě to nakoplo k tomu, abych soutěž vyhlásila i na tomto blogu, ale musí mít jasná pravidla. Každému se líbí blogy, na které chodí a je jasné, že pro ně bude i hlasovat. Proto se mnoho soutěží odehrává na základě aktivity fanclubu určitých blogů. Takže až bude soutěž zde, bude trochu jiná.
Pokud chcete hlasovat pro tento blog v "klasické" souteži, hlasujte ZDE! Děkuji!!!
Tak na tomhle blogu jsme první kolo v soutěži o nej blog vyhráli, otázkou je, jak si povede v druhém kole. Hlásovat můžete zde! Určitě jej tam najdete. Je to jenom na vás, lidičkové :o), nechť vyhraje ten nejlepší!!!
Posledni komentare
04.05.2007 21:12:49: Ivush: Já se jdu teda přihlásit do soutěže smiley${1} a k Diddlifouskovi si jdu pro diplomek smiley${1}
04.05.2007 15:46:06: Máš u mě odměnu za bleskovku č.14!!!!
04.05.2007 13:55:48: Ahoj!Do súťaže sa ešte pokojne môžeš prihlásiť,pretože je málo prihlásených smiley...Budem rada ak sa ...
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 


ZaWeB