Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Homepage

Alles Gute

TheBirthdayParty.Jun

Dneska slaví legendární dvojka flamendrů Jan Kadlec roč. 87 a Marie Doležálková roč. 1865 ;o) - oslavencům přejeme zdravá játra a hodně elánu do dalších let :o)

A tady je pro ně malý DÁREČEK

Vím, že tento článek asi nebudou číst Ti, kterým je určen, že v množství děl s vědeckou hodnotou, která tyto chytré hlavičky vypustily do světa se jistojistě ztratí jejich jméno i fakt, že vůbec někdo takový existuje, ale je to alespoň pro mě jediná cesta, jak si trochu ulevit!!!
Tímto bych tedy chtěla apelovat na Krpeše Václava, doc. Ing., Ph.D. a Živného Michala, RNDr., Ph.D. a vzkázat jedno jednoduché poselství: "Když s námi nechcete dělat bakalářské práce, nedávejte nám taková blbá témata a vůbec, tyto práce neděláme pro sebe, ale pro vás. Takže pokud chcete výsledky, které stojí za to, mohli byste nám s tím pomoci a hlavně držet domluvené slovo!"
Ostatně toto neplatí jen pro tyto dva kandidáty, ale i pro kupu dalších jedinců, kteří v rámci svých dovolených a třech vyučovacích hodin týdně nemají čas na ty, pro které tu hlavně mají být, a kteří je potřebují --> pro studenty!! Řečeno slovy klasika "Hnus, velebnosti!!"
Po dlouhé odmlce a divné zimě se zase vracím ke svému blogu. Nejen, že se mi nahromadily spousty emailů s tragikomickým obsahem, které budou stát určitě za zveřejnění, ale hlavně pro to, že se za dobu mé nečinnosti nasbíral dostatečný kredit na rozšíření kapacity tohoto blogu. Změnila se toho spousta, tudíž se změní i náš blog, ale jenom vizuálně. Tak jdeme na to, vzkříšení začíná....

Prase roku

prase_2.jpg

Titul Miss Prase roku 2008 získává Petra Vodová za sexuální zneužítí komára!!!!

Určitě vás někdy napadlo, jak jsou v dnešní době lidé zranitelní, hlavně co se týče jejich soukromí. Denně se setkáváme s desítkami kamer na ulicích, které nás sledují na každém kroku, podle sim karet v mobilním telefonu není také těžké vyhledat, kde se člověk právě nachází. Satelity, navigace, štěnice, kreditní karty a hlavně INTERNET! Právě internetu věří většina lidí i když si je zároveň jistá, že to, co do něj vkládá (ať už jsou to hesla, rodná čísla, osobní údaje, čísla účtů a kreditek) se stává veřejným tajemstvím, a doufá, že „na oplátku“ dostane to samé od druhých. Nejenže každý je tak solidární…. někdy se toho dá pěkně zneužít.
Napadlo vás už někdy, jak jste internetově slavní? Schválně zkuste napsat do vyhledavače své jméno a divte se (z 50 odkazů patřilo 15 mé osobě). Sice bych si dokázala představit svůj život bez internetu, ale proč bych to dělala, vždyť je to s ním jednodušší. Základem bezpečnosti je (jak je známo) pestrá škála hesel a uživatelských účtů, což se dobře říká, když vlastníte 2 nebo 3, ale těžko udělá, když jich máte desítky. Normálně jsem Silvie, ale na internetu pod lechtivým jménem Apppatch. Nejvíce zarážející ale je, že ne všude pod tímto nickem figuruji, a přesto mě najdou lidé, které já neznám nebo znát nechci a pak mi znepříjemňují život. Tímto bych chtěla apelovat na všechny mé přátele i nepřátele, aby mi všechno, co jim na mě vadí nebo mi mají chuť sdělit, řekli z očí do očí, protože po internetu se nebavíte se mnou, ale s mým virtuálním já – Apppatchem.
Víte vy totiž, kdo skutečně jsem? Takhle nadáváte na uměle stvořené monstrum a to těžko něco změní. Vše, co jsem na internetu zveřejnila, jsem zveřejnila záměrně, s úmyslem a uvědoměním si, co to může mít za následky, nestydím se za to a rozhodně to nechci brát zpět. Možná jsem chtěla někomu otevřít oči, ale rozhodně ne dát do rukou zbraň, kterou proti mně můžete použít. A i když se tvářím jako „sympaťanda“, mohu tak samo i ničit. Vždyť na internetu je všechno tak jednoduché….
Posledni komentare
23.04.2008 19:02:10: svatá pravda sestro... amen...:D:D:D...smiley... blogaři a všichni ostatní účastníci internetu nosí de...
23.04.2008 15:56:23: Tak to me mrzi, ze ti nekdo zneprijemnuje zivot na netu, taky s emi to obcas stalo a je to hnusny, a...
20.04.2008 11:33:29: budliky budliky znic me
Chtěla bych vám představit jeden skvělý blog se spoustou nádherné tvorby. Pokud si myslíte, že váš život nestojí za nic, nikdo na světě vás nemá rád a jste zbyteční, tak otevřete oči!!! Vždyť na světě je spousta lidí, kteří to mají v životě těžší! Proto nebuďte sobci a zamyslete se... zamyslete se třeba zrovna na těchto stránkách
Posledni komentare
02.10.2007 16:28:24: DIPLOMEK
Rozhodla jsem se dát na blog novou rubriku nazvanou "Horoskopy" a už podle názvu poznáte, co se v ní bude skrývat. Mnoho lidí zná klasické denní horoskopy, které radí, co v onen den dělat nebo raději nedělat. Ale víte, co jste zač v horoskopu čínském nebo indiánském? Ne? No popravdě já to také nevím, proto se budu učit poznávat tyto horoskopy s vámi. Hned výše naleznete jeden z druhů horoskopů...
A ptáte se, proč tomu liddé věří? No protože žít v nejistotě nebo vlastních představách je vcelku nesnesitelné. Horoskopy jsou psány neutrální formou, takže z nich mnohdy nepoznáte, zda nesou dobrou nebo špatnou zprávu. Ale přitom si každý v nich najde to, co potřebuje slyšet. Psychika dělá hodně, na tom jsou horoskopy stavěné...
Ahoj všem, kterým se po mně stýskalo. Ale nedalo se jinak, prázdniny byly vcelku nabité a těch pár chvil, co jsem seděla u kompu jsem věnovala důležitějším věcem. (Třeba hraní BiteFight :-D )
Tak jak jste se měli? Já naprosto parádně! Ve zkratce vám řeknu, co jsem všechno dělala, některé akce rozvedu a obohatím fotkama. Ale to postupně v denních příspěvcích! Ano DENNÍCH, protože zase začíná škola a přece se nebudu ve svém volném čase učit ;-) Blog tedy pokračuje a nic se na něm nemění kromě pozadí!
Takže všichni, kteří jsou zvědaví, nechť si rozkliknou celý text!
Tento blog bude neaktivní v době SRPEN - polovina ZÁŘÍ!!! Blog si chce taky užít prázdniny a proto příspěvky budou minimální či dokonce žádné. Prostě není čas a vy byste si měli užívat léta místo vysedávání u počítače ;-)
Posledni komentare
17.09.2007 22:20:57: hm, tak pulka zari pryc a porad se nic nedeje to tu pekne zdechlo
Tento blog bude neaktivní v době SRPEN - polovina ZÁŘÍ!!! Blog si chce taky užít prázdniny a proto příspěvky budou minimální či dokonce žádné. Prostě není čas a vy byste si měli užívat léta místo vysedávání u počítače ;-)
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 


ZaWeB