Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Homepage

„Paranormal activity 2 je stejně originální jako první díl“. Sotva si Daniel a Kristi přinesou domů své právě narozené dítě, začne je terorizovat démonické zjevení. Jejich dosud dokonalý svět je v troskách a mění se v noční můru, ze které není úniku. Dění v bytě sleduje průmyslová kamera, díky níž je každá minuta strašidelně skutečná. Kritika varuje: „Rozlučte se se spánkem“! Paranormal activity 2 vás totiž bude děsit ještě dlouho poté, co dozní váš šok ze závěrečné scény.

A nyní soutěž o DVD a Blue-Ray disky ZDE

Co je horší

Velikonoční kapr

DSC03378.JPG

Něco jsem upéct musela a formu beránka mi žádná dobrá víla ještě nekoupila :o(

Spřátelené blogy, které byly zrušeny anebo byly neaktivní déle než 6 měsíců, budou odstreněny z postranního pravého panelu. K dnešnímu dni končí pro neaktivitu přátelství s těmito blogy:


Ospalý ráj
Marky blogísek
Eja blog
Magic world!!!
Terky blog
Kikinka =o))
Lol's blog
Stars007
Blondesska blog


Za společné chvíle a podporu blogu moc děkuji a přeji hodně příjemných internetových chvil do budoucna!!!
Posledni komentare
22.02.2010 13:17:06: Ahoj! smiley Jenom tě chci upozornit ,že blog "mafia-gangsters.blog.cz" byl zrušen a přemístěn na nov...
04.01.2010 17:11:46: Aaaaale, ja uz mezi neaktivni nepatrim, vcera jsem se vratila... jen doufam, ze tentokrat me uz nic ...
Poslední článek na tomto blogu byl přidán někdy v dubnu tohoto roku, proto jej nechávám dále mezi spřátelenými blogy.
Blog Sweet and Deadly je nyní věnován oblíbené kapele autorky a to sice "suM 41". Styl psaní je velice zvláštní a někdy mi dělá problémy (ale to je tím, že už nejsem nejmladší a nerozumím mnoha mladistvým výrazům), vzhled a grafika jsou perfektní, vše skvěle ladí a hlavně zde najdete spoustů odkazů a videí k tématu. Tak jak napovídá průvodní obrázek v záhlaví, možná zde najdete skutečnou lásku.

Hodnocení: * * * * *
Odkaz: ...sweet.and.deadly...
Jedná se o původní spřátelený blog The Crow, který je dílem temného individua, které celou dobu hledá svou existenci. Tento blog byl již několikrát obsahově i graficky měněn, nyní se však jeho forma ustálila na německé tématice. Takže, pokud máte rádi obrázky fašistů a kapelu Rammstein, směle tento blog navštivte.

Hodnocení: * * * * *
Odkaz: Mafia-gangsters
Posledni komentare
30.07.2009 14:14:24: Jééé ,díky za hodnocení mého blogu smiley${1} a brzy se těš taky na mou malou pozornost smiley${1}
Protože jeden ze spřátelených blogů "Ospalý ráj" končí, rozhodla jsem se udělat čistku ve spřátelených blozích. Je zbytečné mít zde odkazy na "mrtvé stránky" nebo na stránky, které byly zrušeny, přesunuty či odstraněny nebo se popřípadně nějak významně a nevhodně změnil jejich obsah. Ty, které jsou více jak šest měsíců ze stran svých majitelů neaktivní, "odpřátelím". Projdu si pořádně internetovou nabídku podobných stránek a nabídnu vám zase něco nového, něco aktuálního a zajímavého. Tak se těšte :o), já se také těším, už dlouho jsem nepřátelila.
Jedná se o hru “na myšlenou”, kdy si myslíte nějakou reálnou či nereálnou (tzn. z filmů, knih atd.) postavu a na základě otázek ano/ne (otázek je pět, ano, asi ano, nevím, asi ne, ne) se džin snaží dopátrat vaší postavy. Je zvláštní, co všechno uhodne. A hlavně jsem měla občas pocit, že se ke správnému jménu dostal na základě zcela zcestných a nesouvisejících otázek.

Určitě si tuto hru zahrejte, pokud tedy ovládáte alespoň základy anglického jazyka. Klikněte zde a pak na play, vyplňte své jméno, věk a pohlaví a pak už jen na někoho myslete a nechte Akinator, ať si láme hlavu :o)
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 


ZaWeB