Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Články

Lidé už nevědí, jak si zpříjemnit okamžiky, které musí trávit na místech, kam i císařpán chodil pěšky. Vynálezce a showman Paul Stender se asi na záchodě příliš nudil, a tak do starého přenosného záchodu vmontoval proudový motor ze starého Boeingu.
Zdroj: novinky.cz
Posledni komentare
06.05.2007 13:50:00: On sa musel naozaj veľmi nudiť smiley${1}
Každé jaro zapomínají žáby na hlad a věnují se celé dny jen kopulaci. Jenže v Anglii teď sexem posedlé ropuchy vzaly zavděk kapry, které doslova zadusily.

Zdroj:idnes.cz
Posledni komentare
03.05.2007 23:15:14: Bestie nadržené smiley${1}
Stockholm 26. dubna (ČTK) - Do konce letošního roku by mohly mít mobilní telefon tři miliardy lidí, tedy více než polovina světové populace, a další miliarda přibude do roku 2010. Řekl to dnes v rozhovoru pro švédskou tiskovou agenturu TT šéf divize mobilních telefonů finské Nokie Kai Oistamo.
Zdroj: sms.cz
Odkud se vzala ta lidská fascinace ženským poprsím? Vždyť prs, poeticky zvaný ňadro, je přece pouze kusem tukové tkáně. Navíc mléčná žláza, která slouží párkrát za život k výživě novorozence, tvoří jenom nepodstatnou část tohoto básníky opěvovaného hrudního reliéfu.
Zdroj: novinky.cz
Posledni komentare
26.04.2007 09:49:33: :D Dobrý zavěrsmiley${1}
Garching (Německo) 24. dubna (ČTK) - Evropští astronomové údajně objevili první obyvatelnou planetu obíhající okolo jiné hvězdy. Vesmírné těleso v souhvězdí Vah je asi jedenapůlkrát větší něž Země a panuje na něm podle odhadů průměrná teplota mezi nulou a 40 stupni Celsia. To by umožňovalo, aby na planetě byla voda v tekutém skupenství, která je jednou ze základních podmínek života. Na svých internetových stránkách o tom informoval odborný server World science.
Zdroj: sms.cz
Praha 21. dubna (ČTK) - V noci na neděli doporučují astronomové přátelům noční oblohy obrátit oči k nebi. Zejména její druhá polovina bude nejvhodnější k pozorování meteorického roje Lyridy. Roj sice vrcholí v neděli v pozdních hodinách. To ale bude nad obzorem Měsíc a jeho svit bude pozorování rušit, proto bude vhodnější využít noc předcházející.
Zdroj: sms.cz
Washington 20. dubna (ČTK) - Jahody jsou zdravé, ale v alkoholickém koktejlu ještě zdravější. Tvrdí to alespoň američtí a thajští vědci. Ovoce obsahuje složky chránící proti rakovině, srdečním chorobám a artritidě, ale přidáním etanolu, který je obsažen například v rumu, vodce nebo tequille, se prý tyto žádoucí antioxidační vlastnosti ovoce ještě zvýrazní.
Podle vědců, kteří o svém výzkumu informovali v odborném časopise Journal of the Science of Food and Agriculture, to platí pro jahody a borůvky a patrně i pro další barevné ovoce. Odborníci na zdravou výživu ovšem upozorňují, že škodlivé účinky alkoholu zmíněná pozitiva přebijí.
Nejčastěji podávaným koktejlem s jahodami je daiquiri, jehož součástí je též limetková nebo citronová šťáva, jahodový likér, cukr a rum.
Zdroj: sms.cz
18.1.2007 - 20:03 - V brněnské zoologické zahradě uhynul vzácný tygr sumaterský Dick, který koncem března podstoupil unikátní operaci pažní kosti přední tlapy. Chovatelé se přitom domnívali, že mu náročná operace zachránila život.
Washington 12. dubna (ČTK) - Američtí vědci získali aminokyselinovou sekvenci z bílkoviny extrahované ze zkamenělé stehenní kosti masožravého dinosaura tyrannosaura starého 68 milionů let. Je to poprvé, co se to podařilo u tak starého organického materiálu. Napsal to v posledním čísle, jež vyjde tento pátek, časopis Science.
Zdroj: sms.cz
Na pražských semaforech pro chodce se objevili noví panáčci. Standardní červené a zelené postavičky nahradili během jediného dne například beznohý muž, žena v sukni či oběšenec. Panáčci změnili podobu zhruba na padesáti místech v hlavním městě. Podle televize Prima jde o nepovolenou akci mladého umělce.
Zdroj: novinky.cz
1  
2  
3  
4  
 


ZaWeB