Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Články

Simpsonovi se na podzim objeví v počítačové hře

Herní vývojář EA usilovně pracuje na dokončení zábavního titulu, kde se v hlavní roli objeví celá Simpsonovic rodinka. Hra "The Simpsons" založená na slavném televizním seriálu se začne prodávat na podzim.
Dostupná bude zpočátku pouze pro herní konzole PlayStation 3, PS2, PlayStation Portable, Xbox 360, Nintendo Wii a DS. Zda EA vyrobí později variantu určenou také pro osobní počítače není zatím známo.
Hra o Simpsonech se na trh dostane v podobném termínu jako nový celovečerní film se stejnojmenným námětem. EA však striktně vyloučila, že by hra i film měly podobný či dokonce stejný obsah.
"The Simpsons obsahují 8000 řádků rozhovorů, které byly napsány jen pro ně," uvedl producent hry Scott Amos.
Podle Amose je hra tvořena 16 epizodami, které navzájem tvoří ucelený příběh. Například v počáteční kapitole "Tree Hugger" vystoupí Líza coby ekoteroristka, zatímco Bárt zjistí, že se Burns (majitel jaderné elektrárny) snaží pokácet ve Springfieldu všechny stromy, aby z nich udělal velmi luxusní párátka. "Z každého stromu jedno," uvedli zástupci EA.
Podle výrobce mohou hráči od The Simpsons očekávat podobně laděné vtipy a kritiku společnosti či reálných charakterů, jaká se objevuje v kreslené verzi tohoto seriálu.
EA doufá, že ji nová hra vyvede z červených čísel, do nichž se firma letos dostala. V minulém čtvrtletí totiž společnost prodělala 25 miliónů dolarů. Na trhu se ani neobjevila jedna z jejich očekávaných her "Spore" od Willa Wrighta, který vytvořil populární sérii The Sims.
Žádné komentáře
 


ZaWeB