Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Články

Kvůli manželovi si nechala vymodelovat tři prsa

Kdyby se Floral Opiová narodila se třemi ňadry, lékaři by to považovali za anomálii a jedno by jí amputovali. Jenže tato osmadvacetiletá Kaliforňanka naopak zaplatila tučný obnos plastickému chirurgovi, aby jí do těla voperoval tři silikonové náhrady. Žena tak splnila sen svému muži, podle něhož jsou dvě prsa příliš málo.
Zdroj: novinky.cz
LOS ANGELES - "Byl to nápad mého muže. Vždycky měl rád moje prsa a říkal, že se jich nemůže nikdy nabažit," tvrdila po zákroku Opiová, která nyní připomíná postavu známou ze sci-fi Total Recall, jejíž tříprsá hruď však byla následkem genetické mutace.
Bizarním hrudníkem opatřená Floral je přesvědčená, že její výjimečnost má několik výhod. Vrchní díl oblečení teď má dva výstřihy, takže se její sexappeal zdvojnásobil. Nalézt ovšem vhodné a přitom módní doplňky je složité. Naštěstí jedna losangeleská firma vyšla ženě vstříc a šije speciální trojkošíčkové podprsenky a plavky, těm pak namísto bikiny přezdívá trikiny.
"Nikomu bych podobný zákrok nedoporučil," tvrdí profesor Aillo, jenž operaci mladé ženě provedl.
Poslední komentáře
16.01.2021 12:57:30: Tak to je opravdu bizár smiley Myslím, že to už hranici s nějakou duševní poruchou takovéto těžké body...
04.04.2007 14:32:45: Oh dakujem...uz som nasla :o)
03.04.2007 23:18:01: Ivush, ocenění za bleskovku dávám na Homepage!
03.04.2007 13:24:49: A kde najdem tie ocenenia za bleskovku?
 


ZaWeB