Sakulini

Blog o všem i o ničem, ale pro všechny!!!Novinky

Kalendář

Počítadlo

TOPlist

Výlety

Ahoj lidičky, tak jsem se vrátila z Prahy. Duševně o.k, fyzicky k.o! Stálo to za to, ale za jakou cenu??
Když někam jedete, nezapomeňte foťák (teda ten mi byl stejně později zabaven), vemte si vstupenku (ne, že se budete jako já vracet v půli cesty domů pro lístek a pak shánět odvoz, abyste stihli vlak) a nakonec si tu vstupenku pořádně přečtěte (to se člověk doví věcí....).
Tak ale postupně! Cesta tam byla až na mou maličkostí zkomplikovaný časový harmonogram v pořadku. Dokonce i v metru jsme se neztratily a po krátkém bloudění našly místo, kde budeme spát. Pizza na večeři je originální věc, cena byla normální (až na 0,2 l Bonaquy za 25,- =-O ) a pak byl čas jet na koncert.
Nejdříve jsem chtěla vědět, jak jezdí v noci metro, paní, která prodávala jízdenky, mi oznámila, že jezdí do půlnoci, čuměla přitom na mě jak vyoraný křeček, kterému leze očíčko z rozčíslé lebky a pak měla pindů. Tak pardón, že to nevím, já jsem totiž z OSTRAVY!! Asi proto na nás tak divně koukali v tom metru. Se těm lidem nedivím, 20 minut čumět do černého tunelu a sledovat nějaké oranžové kabele.
Rock café na Národní je malá zastrčená putyka, kam chodí temné přízraky asi dožívat. Hlavní sál ve sklepě bez vzduchu a místa (když jsou v místnosti 10 x 15 m uprostřed 4 velké sloupy, asi se není čemu divit). Ochranka příjemná - Ostraváci neměli šanci pronést foťáky (ačkoli v sále jich nebylo 2x málo - a samí Pražáci). No fajn, nechala jsem týpkovi foťák na starost (bez baterek) s pocitem, že ho nikdy neuvidím. Po koncertě, který nebyl vůbec marný a ještě jsem se stihla zabouchnout do "basáka", jsem foťák tahala z kapes vedoucího klubu (chlapci z ochranky už bylii na odchodu domů, ještě, že nezdrhli z foťákem). Po nevinném vyfocení loga Rock Café jsem byla těmito týpky donucena smazat všechnyy fotky, i Ty, kde si bez mého dovolení fotili prdele (nebo to byla hlava či co...)
Stihly jsme metro. A to ani nevíte, jaké to je, když dostanete o půl jedné ráno chuť na Kofolu :o) Tu jsem si ale musela koupit až na nádraži v Ově, protože Praha preferuje asi jenom Coca Colu a to za nekřesťanský peníz.
Tudíž podtrženo sečteno - Koncert v pohodě, jen by těm lidem někdo mohl říct, že tančit a bavit se není hřích a nepůjdou za to do pekla. A taky že neplatí čím hlasitěji, tím líp. Jako o hluché fanoušky asi nebude zájem, no i když u některých kapel.... Nejlepší ozvučení bylo stejně mezi 3. a 4. sloupem nalevo (to jste totiž neviděli na kapely). Timo zpívá pěkně, ale v Rock Café se to nedalo (boží Zlín)!!
Vlak za 400,- na dva dny kamkoli chcete na ISIC kartu taky ujde. Ale jedno vám povím, doma je DOMA a je to tu skvělý!!!!
Posledni komentare
20.04.2007 02:51:40: Sem se zapomněl podepsat
20.04.2007 02:51:11: njn, jsem z toho úplně v prdeli;)
19.04.2007 16:00:12: žárlíš co?
19.04.2007 15:13:16: njn, basák s černými nehty, proč jste si ho nezabalily do batohu a nepřivezli si ho na hraní?
 


ZaWeB